http://blackband.r4y.pl/pliki/BlackBand/szablon/logo.jpg
pliki/BlackBand/szablon/m1_1.png
pliki/BlackBand/szablon/m2_1.png pliki/BlackBand/szablon/m3_1.png pliki/BlackBand/szablon/m4_1.png pliki/BlackBand/szablon/m5_1.png

O Nas

Zespół muzyczny Black Band to czterech pasjonatów śpiewu i muzyki tanecznej. Działalność swoją rozpoczeliśmy w styczniu, w 2000 roku.

Zapewniamy Państwu profesjonalną oprawę muzyczną: przeboje dawne i współczesne, które nieustannie poszerzamy i aktualizujemy gwarantując tym samym doskonałą zabawę wszystkim uczestnikom imprezy niezależnie od wieku. Posiadamy bardzo bogaty repertuar, który dobieramy zgodnie z Państwa życzeniem, a w trakcie zabawy odpowiednio do bawiącego się towarzystwa.

Dzięki doskonałemu wokalowi i grze na takich instrumentach jak: trąbka, saksofon altowy, tenorowy, akordeon oraz instrumenty klawiszowe, gwarantujemy Państwu maksimum wspaniałej zabawy i niezapomnianych chwil spędzonych z naszym zespołem. Mamy świadomość, że impreza weselna którą Państwo organizują jest dla Was jedyna i najważniejsza, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy goście wychodzili z niej zadowoleni.

Henryk Ellwart
Instrumenty klawiszowe
Jan Brylowski
Wokal
Saksofon altowy
Akrodeon
Kazimierz Brylowski
Wokal
Trąbka
Akordeon
Rafał Brylowski
Wokal
Saksofon altowy i tenorowy

 

Polecamy:        
Video Tom Żukowo Photoprint
U Jurka
Dom weselny Karczewianka
Gościniec nad Słupią
Zespół “Black Band”
tel. 501 630 302
tel. 608 479 918
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: r4y.pl