http://blackband.r4y.pl/pliki/BlackBand/szablon/logo.jpg
pliki/BlackBand/szablon/m1_1.png
pliki/BlackBand/szablon/m2_1.png pliki/BlackBand/szablon/m3_1.png pliki/BlackBand/szablon/m4_1.png pliki/BlackBand/szablon/m5_1.png

Referencje

Znajdziecie tu Państwo wpisy zarówno Par Młodych u których graliśmy, jak również wpisy firm, instytucji przez nas obsługiwanych.

Jestesmy bardzo zadowoleni, super graliscie i gosci rozbawiliscie. Dzieki wam o stresie zapomnielismy bo tak swietnie sie bawilismy. Goscie sa zachwyceni. Dziekujemy Wam bardzo. I mamy nadzieje, ze jeszcze kiedys sie spotkamy.Pozdrawiamy:-)

Marlena i Wojtek

Najlepsza orkiestra pod słońcem!!!
Dziękujemy za super oprawę muzyczną na naszym weselu!!! Goście i my jesteśmy meeeega zadowoleni:):):)

Magda i Mariusz

Orkiestra godna wielkiej pochwały! Dziękujemy za udane wesele oraz poprawiny! Goście jak i My jesteśmy niesamowicie zadowoleni z oprawy muzycznej! Pozdrawiamy serdecznie i życzymy dużo dobrego dla zespołu Black Band :)

Marlena i Janusz Mielewczyk

Graliście chłopaki przepięknie przed domem panny młodej i na weselu i na poprawinach. Stworzyliście niesamowity klimat. 130 naszych gości weselnych nadal bije Wam brawo i życzy samych sukcesów !!!! A my mamy nadzieję ,że jeszcze kiedyś się spotkamy. Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy z całego serca.

Magda i Krystian

orkiestra jest super, grali świetnie nasi goście byli bardzo zadowoleni nawet Ślązacy i naprawdę bawiliśmy się super aż do samego rana bardzo polecamy i zespołowi z całego serca dziękujemy.
Izabela i Michał

Izabela i Michał Formela

Napisz o Nas

Polecamy:        
Video Tom Żukowo Photoprint
U Jurka
Dom weselny Karczewianka
Gościniec nad Słupią
Zespół “Black Band”
tel. 501 630 302
tel. 608 479 918
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: r4y.pl